Klikk her for å gå til forsiden

Kontakt - Om Hasvo - Kvalitetssystemet - Arbeide hos oss - For arbeidstakere

 
 
 
Kontakt Hasvo


Hovedbygget i Korgen

De ulike avdelingene og arbeidsledere kan du kontakte på ulike måter.

Via telefon når du oss på følgende hovednummer:
Telefon: 75 19 72 30

Tastevalgvalg:

Tast 1 for Vedbua

Tast 2 for Laseravdelingen

Tast 3 for Vaskeriet

Tast 4 for avdeling på Hemnesberget

Tast 5 for Sentralbord

 

For å kontakte oss på e-post kan du nå oss på følgende adresser:


E-postadresser og direktetelefon:

Administrasjon post@hasvo.no 751 97 230
Daglig leder: leder@hasvo.no 908 77 695
Attføringsleder: eva@hasvo.no 952 59 940
Jobbveileder: weronica@hasvo.no 952 12 508
Vaskeri: vaskeri@hasvo.no 951 49 405
Praktjobb og vedbua: vedbua@hasvo.no 951 55 730
Laseravdelingen: laser@hasvo.no 951 87 832
Kantine og bakekjøkken: sissel.sandmo@hasvo.no 952 36 582
Avdeling Hemnes: hemnes@hasvo.no 952 04 679
Brøytestikker: geirbenny@hasvo.no 951 49 405
Pakking - opptrekking: stol@hasvo.no 952 44 643
 

Telefax: 75 19 17 01

Besøksadresse: Øvre Villmones 20, 8646 Korgen
Postadresse: Postboks 20, 8648 Korgen

Avdelingen på Hemnesberget:
Besøks- og postadresse: Juvikveien 1
NCP bygget på Åsen

Telefon: 952 04 679
Epost Hemnesberget: hemnes@hasvo.no


Direktekontakt:

Daglig Leder:
Jan Arnold Holmstrand

Telefon: 75 19 72 30
Mobiltelefon: 908 77 695
Telefax: 75 19 17 01
E-post: leder@hasvo.no

Jan Holmstrand

Kontorfullmektig:

Marlen Davidsen
Telefon: 75 19 72 30
Telefax: 75 19 17 01
E-post: post@hasvo.no

Marlen

Arbeidsleder Vaskeri og nestleder:

Geir Benny Falkenhaug
Telefon: 75 19 72 30

Mobiltelefon: 952 44 643
E-post: geirbenny@hasvo.no

Geir Benny Falkenhaug

Arbeidsleder vedbua:

Rolf Emil Davidsen
Telefon: 75 19 72 30
Mobiltelefon: 951 55 730
E-post:vedbua@hasvo.no

Rolf  Emil Davidsen

Attføringsleder:

Eva Johansen
Telefon: 75 19 72 30
Mobiltelefon: 952 59 940
E-post: eva@hasvo.no

Eva Johansen

Jobbveileder:

Weronica Sande Søderkvist
Telefon: 75 19 72 30
Mobiltelefon: 952 12 508
E-post: eva@hasvo.no

 

Arbeidsleder, laser/ folie og elevbase.

Oddvar Brygfjeld
Telefon: 75 19 72 30
Mobiltelefon: 930 01 529
E-post: oddvar@hasvo.no

 

Arbeidsleder, avdeling Hemnesberget:

Wiggo Johansen
Mobiltelefon: 952 04 679
E-post: hemnes@hasvo.no

 

Arbeidsleder, kantine og dekor:

Sissel Sandmo
Telefon: 75 19 72 30
Mobiltelefon: 907 26 077
sissel.sandmo@hasvo.no

Arbeidsleder, pakking/ opptrekking, laser

Karen Rabliås

Telefon 75 19 72 30
Mobiltelefon 480 39 396

stol@hasvo.no

 

 




Utgitt av Hasvo A/S, Hemnes Arbeidssamvirke i Offentlig Virksomhet A/S

Besøksadresse: Øvre Villmones 20, 8646 Korgen
Postadresse: Postboks 20, N-8648 Korgen, Norway
Heimesiden ble etablert 7. mars 2001.
Alt innhold er opphavsrettslig beskyttet.

Ansvarlig redaktør: Jan Arnold Holmstrand . Telefon: +47 75 19 72 30

Design: Frode Fagerheim www.frodefagerheim.com
Foto: Jan Holmstrand/ Oddvar Brygfjeld/ Frode Fagerheim